Telová kozmetika Paglieri

Spoločnosť Paglieri bola založená pred viac ako 130 rokmi, ako malá parfuméria nachádzajúca sa v Alessandrii (západné Taliansko). Stalo sa tak potom, ako sa pán Lodovico Paglieri rozhodol vďaka jeho podnikateľskému duchu začať s výrobou unikátnych vôní a make-up produktov starostlivosti o pleť pod značkou Paglieri.

Na začiatku minulého storočia začala spoločnosť Paglieri produkciu parfumov Eau de Cologne Felce Azzurra a Felce Azzurra telový púder vo veľkom meradle, ktoré znamenali začiatok novej éry.

Vôňa Felce Azzurra sa zrodila zo skúseností majstra parfumov pána Lodovica Paglieriho, ktorá je pre značku Paglieri charakeristickou a nezameniteľnou už po niekoľko desťročí.

Táto unikátna vôňa Felce Azzurra bola pridaná aj do iných výrobkov, ktoré sa ukázali byť veľmi úspešné. Zvlášť nová línia určená pre starostlivosť o pokožku a bielizeň, vytvoreńa rovnakým dizajnom a zložením, ktorému sa venovali v spol. Paglieri už začiatkom minulého storočia.

Saponello

Z dlhoročných skúseností Paglieri sa zrodila línia SapoNello, určená pre najmenších. Nie vždy je ľahké vysvetliť deťom význam osobnej hygieny. Jedna z možností je použitie konceptu rozprávaním príbehu, teda jednoduchého rituálu formou hry ako nástroja na výučbu malých pravidelných návykov. Preto líniu SapoNello predstavujú sprchovacie gély a tekuté mydlá rozmanitých vôní navrhnutých pre deti vo veku 3 až 10 rokov, ktoré sa postarajú o to, aby sa každodenná starostlivosť o pokožku stala zábavnou hrou. Testované na kožu a oči za pomoci očných lekárov na overenie znášanlivosti prípravku.

Cléo

Symbol ochrannej známky originality a neustálych inovácií Paglieri, to je Cléo – línia produktov navrhnutých pre ženy a ich každodennú starostlivosť o svoje telo. Línia Cléo je určená pre ženy, ktoré chcú získať zdravú a žiariacu pokožku pravidelným hydratačným a výživným ošetrovaním. Svet Cléo, teda starostlivosť o pokožku, je tu pre vás. Bude vás chrániť každý deň a vaša pokožka zostane mladá a pružná.

 

 

TOPlist