Alissa Beauté


Radenie podľa: 
celkom 5 položiek

16,95
dostupnosť: skladom

BAOBAB 15ml

Extrakt sa získava z orechov stromu baobabu, ktorý rastie v Južnej Afrike a Austrálii.Obsahuje veľké množstvo beta karoténu, vitamínu C, aminokyselín a kyseliny tartarové.Pôsobí ako silný antioxidant, rozpúšťa vonkajšiu vrstvu kože, má silné regeneračné schopnosti, vyživuje pleť a podieľa sa na tvorbe kolagénu a elastínu. Je vhodný aj na veľmi citlivú pleť.

16,95
dostupnosť: skladom

SYNERGIA LIFTING 20ml

Jedná sa o sérum s liftingovým efektom a jedinečným zložením s vysokou koncentráciou aktívnych látok ako je morský kolagén, morský elastín, morská riasa spirulina, vitamín C a NMF (Normalizačný faktor). Toto zloženie dodáva pleti v optimálnej miere nielen vitamíny a minerály, ale tiež veľké množstvo proteínov a hydratáciu. 
Sérum sa používa ako intenzívna výživná kúra na pleť povädnutú, unavenú a dehydratovanú. Už niekoľko aplikácií prináša znateľný efekt. Pleť je napnutá, pevná a hydratovaná, získava zdravý tón. Hlboké vrásky sa stávajú jemnejšími.

16,95
dostupnosť: skladom

GRAPE VINE 15ML

Hrozno obsahujú veľké množstvo účinných látok, ktoré majú silné antioxidačné účinky, ochraňujú pleť, spomaľujú proces starnutia a dodávajú pleti energiu a vlhkosť. Zlatožltý olej, získavaný z vínnych jadier, je považovaný za elixír krásy. 
Obsahuje veľké množstvo nenasýtených mastných kyselín, predovšetkým kyselinu linolovú, ktorá je tiež prirodzenou súčasťou hornej vrstvy kože.
Hroznové víno ďalej obsahuje ovocné kyseliny, ktoré vyhladzujú jemné vrásky, a tým regenerujú vrchnú vrstvu pokožky, podporujú tvorbu kolagénu, výrazne omladzujú pleť a hydratujú ju.

16,95
dostupnosť: skladom

HYALURONIC ACID 15ml

Kyselina hyaluronová je obsiahnutá v derme a jej funkciou je stabilné viazanie značného množstva vody v pleti. Tým sa stáva pleť viac napnutá, pružná a hydratovaná. Zlepšuje elasticitu, pôsobí proti zjazveniu tkaniva a celkovo pleť regeneruje.

16,95
dostupnosť: skladom

CASHMERE 15ml

Cashmere ( Kašmír ) je zjemňujúce a vyhladzujúce gélové sérum na unavenú a zrelú pleť, ktoré účinne zmierni hĺbku vrások a pleť vyhladí. Aktívne látky ako kašmír, kyselina hyaluronová a salicylová, morské extrakty podporia tvorbu kolagénu a elastínu

TOPlist