Aknestop


Radenie podľa: 
celkom 7 položiek

5,70
dostupnosť: skladom

Bylinné tonikum na problematickú pleť 200ml

Je určené na čistenie mastnej, problematickej pleti s prejavmi akné. Extrakty zo šalvie, jalovca a Tea tree oil majú adstringentný a protizápalový účinok.

8,90
dostupnosť: skladom

Upokojujúce sérum antiakné 50ml

Prípravok na upokojenie pleti s prejavmi akné, ale aj s prejavmi podráždenia pleti a zápalmi. Aplikuje sa cez deň alebo po dôkladnom čistení pleti. Pleť sa upokojí, normalizuje, prejavy podráždenia ustúpia. Pri výskyte akné je prípravok ideálny ako ľahký denný krém, ktorý cez deň pleť upokojuje. Navečer je potom vhodný krém Aknestop s fytosfingosinom, ktorý výrazne a dlhodobo ovplyvňuje stav aknotickej pleti.

6,70
dostupnosť: skladom

Krém s fytosfingozínom na problematickú pleť 50ml

Krém obsahuje prírodnú aktívnu látku fytosfingosin, ktorá má výrazne antibakteriálne a protizápalové účinky. Pri pravidelnom používaní sa znižuje tvorba kožného mazu, výrazne sa zlepšuje stav pleti a obmedzujú sa prejavy akné. Krém je určený na ošetrenie problematickej aknóznej pleti. Krém nanášajte ráno a večer na vyčistenú pleť. Výraznejší účinok dosiahnete používaním ostatných prípravkov tohto radu pre problematickú pleť.

7,70
dostupnosť: skladom

Čistiaca pena s morskými riasami na problematickú pleť 150ml

Jemná čistiaca pena, obsahujúca extrakt z morských rias, umožňuje dôkladné čistenie aknóznej pleti. Ľahko odstraňuje bežné nečistoty a make-up. Nie je určená na čistenie očných partií. Účinné látky z morských rias redukujú a citlivo odstraňujú prebytočný kožný maz, dlhodobo udržujú matný vzhľad a vláčnu pleť. Pena je vhodná na umývanie i iných aknóznych partií tela (chrbát, ramená, dekolt). Po použití pleť opláchneme vodou. Neobsahuje mydlo a zachováva prirodzenú hodnotu pH pokožky.

5,80
dostupnosť: skladom

Zlupovacia maska gelová 100ml

Maska na problematickú a mastnú pleť má výrazný čistiaci a revitalizačný účinok. Odstraňuje odumreté bunky a hlboko usadené nečistoty. Používa sa jedenkrát do týždňa. Na tvár naneste tenkú súvislú vrstvu a po 20 minútach zlúpnite vzniknutý film.

7,50
dostupnosť: skladom

Ochranný krém na problematickú pleť 50ml

Prípravok na ochranu aknóznej a mastnej pleti v zimnom období, predovšetkým v dobe mrazu.
-pre aknóznu a mastnú pleť
-chráni pleť pred mrazom, ale pleť nevysušuje
-obsahuje jojobový olej a extrakty z morských rias, ktoré napomáhajú pri ošetrení poškodenej pokožky
-veľmi moderné zloženie na báze tekutých kryštálov

4,70
dostupnosť: skladom

Antibakteriálna roll-on na problematickú pleť 5ml

Prípravok s obsahom vybraných esenciálnych olejov, ktoré majú protizápalový účinok. Aknestop nanášajte bodovo niekoľkokrát denne už pri prvých príznakoch vznikajúceho akné.

TOPlist